FOTO/ Pavarësisht fushatës, Grida Duma gjen kohë për veten dhe ndryshon “look”

Kandidatja për deputete e PD, Grida Duma ka ndryshuar “look”.

Pavarësisht se po vijon me fushatën intensive, ajo ka gjetur kohë edhe për veten. Duma ka hequr dorë nga flokët e zeza dhe ka përdorur një ngjyrë më të çelët në nuancat e lajthisë.

Ndërkohë si gjithmonë shfaqet e kuruar dhe tërheqëse, duke tërhequr menjëherë vëmendjen.

TE TJERA