Andi në lidhje jashtë emisionit? Reagon menjëherë Jasmina: E lënduar dhe e…(Foto)

286

Konkurrenti i emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Andi Artani, i cili që një kohë është duke vazhduar takimet me Jasminën dhe kohë më parë është deklaruar që është vetëm për të.

- PUBLICITET -

Para disa ditësh, ai ka shpërndarë në rrjetin social “Instagram”, një fotografi ku shihej në prani të një vajze tjetër, e cila nuk ishte pjesë e programit.

Ndjekës të shumtë pyet Jasminen, se si ndihet pas atyre fotografive dhe a është Andi në lidhje me të.

E që ajo nuk hezitoi të përgjigjët dhe duke treguar se si ndihet pas kësaj ngjarje.

Një ndjekës e pyeti, “Po ajo që ishte në foto me Andin ishte thjesht për punë work shkrujte”, e që Jasmina iu përgjigj shkurtimisht duke treguar që gjërat janë ndryshe nga “Instagrami e Realiteti”.

E pyetur se si ndihet dhe a është e lënduar, ajo u përgjigj haptazi:

“Se keni iden”, “E mërzitur dhe e lënduar”.

- PUBLICITET -