Parashikimi i horoskopit/ Astrologia Meri zbulon 4 shenjat më me fat për muajin prill

Si çdo fillim muaji, astrologia Meri Shehu ishte e ftuar tek Rudina ku bëri klasifikimin e shenjave: nga ajo më me fat, tek shenja me më pak fat.

Vendin e parë për muajin prill e mbajnë Binjakët, më fatlumët.
Më pas vjen Peshorja, Ujori, Luani, Dashi, Demi, Virgjëresha, Shigjetari, Peshqit, Akrepi, Bricjapi dhe në fund Gaforrja që zakonisht nuk shquhet për ndonjë fat të madh.

Jo çdo gjë i lihet në dorë fatit. Duhet forca për të bërë gjithçka që ke në dorë që prilli të jetë muaji yt, edhe nëse yjet i ke kundër.

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në emisionin “Ballkan” në Abc të gazetares Linda Karadaku, amanetet e heroit tonë, i cili luftoi...

Beniada nuk fshihet më, poston foto të partnerit të saj, vëllait të personazhit të njohur shqiptar

Edhe pse ende nuk e kanë konfirmuar, të gjitha detajet tregojnë se Beniada dhe Bleri janë në një marrëdhënie dhe çifti nuk ka çfarë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...