“Je më i miri” Prej kohësh të ndarë, Rudina Dembacaj nxjerr mesazhin e papritur për ish-burrin

538

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj është një nga emrat më të komentuar por dhe më të kritikuar në media.

- PUBLICITET -

Ajo zgjedh të jetë shumë aktive me postime, ku nuk ngurron të ndajë momente nga përditshmëria e saj.

Të njëjtën gjë ka bërë dhe së fundmi.

Kujtojmë se Rudina është nënë e një vajze, Viktorias të cilën e ka nga martesa e parë me ish-bashkëshortin Aleksandër Varfaj.

Për hir të vajzës së saj Rudina ka ruajtur një marrëdhënie shumë të mirë dhe shembullore me Aleksandrin.

Së fundmi ajo i ka bërë reklamë duke e quajtur më të mirin në punën e tij si mekanik makinash.

 

- PUBLICITET -