Rama apo Basha? Ja kush do fitojë zgjedhjet e 25 prillit sipas astrologut…

417

Një nga temat më të diskutuara ditët e fundit në politikë padyshim është ajo se kush do ti fitojë zgjedhjet e 25 prillit.

- PUBLICITET -

Kryeministri i ardhshëm do të jetë kreu i PD Lulzim Basha, apo Edi Rama do të rikonfirmojë mandatin e tretë si drejtues i qeverisë?

Në lidhje me këtë ka folur astrologu i njohur Jorgo Pulla.

Ai ka bërë parashikimin e horoskopit për muajin Prill, kur dhe do të mbahen zgjedhjet parlamentare më datë 25.

Gjatë një interviste për Abcnews, astrologu i dha një “lajm të mirë” kryeministrit Rama.

Duke renditur ditët më me fat të gaforres, Jorgo deklaroi se më datën 27 Prill, shenja e gaforres do të festojë një lajm të mirë qeveritar.

- PUBLICITET -