Rama apo Basha? Artan Hoxha bën parashikimin surprizë, tregon kush do jetë kryeministri i ardhshëm: E sigurt!

839

Gazetari Elvi Fundo ka publikuar një video të Lulzim Bashës ku thotë se është me Gjermaninë dhe më pas shfaqet rezultati i humbjes së kësaj skuadre me Maqedoninë e Veriut. Në këtë video Fundo ka etiketuar gazetarin Artan Hoxha, duke nënkuptuar se tersi është pikërisht Basha. Gazetari Hoxha i ka kthyer një koment me tone ironie, ku i shkruanse edhe Rama sa nisi te behej ters i madh për skuadrat e futbollit u bë Kryeministër.

- PUBLICITET -

“E po ters me te madh se ky nuk kam pare? Te pakten te humbte me Islanden ose Rumanine Gjermania, por jo me Maqedonine e Veriut te Goran Pandev 38 vjec.

E sigurt qe behet kryeminister ky, se edhe Rama sa nisi te behej ters I madh për skuadrat e futbollit u be Kryeminister”, i komenton Hoxha.

- PUBLICITET -