Vazhdon sherri, Juli i merr hakun Sindit dhe i bën të papriturën

309

Dje në Për’puthen Juli mori mikrofonin të fliste, por u ndërpre nga Arjan Konomi. Videoja e këtij momenti është publikuar në faqen zyrtare të Për’puthen, ku ka rënë në sy një koment nga konkurrenti.

- PUBLICITET -

“Ma lanë mikrofonin në dorë. Do kujtohem dhe unë për një muaj si ca e ca”, ka shkruar Juli.

Ai ka ironizuar Sindin, e cila pak ditë më parë u revoltua keq për deklarata të bëra në puntata të hershme. “Pas një muaji u kujtove?”, ishin komentet e shumta për konkurrenten dhe pikërisht këtu është kapur dhe Juli për ta thumbuar.

 

- PUBLICITET -