U infektua me Covid-19/ Këngëtarja e njohur shqiptare tregon sa shumë po vuan dhe tregon vendimin që ka marrë

456

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, me anë të reagimeve në rrjetin social ka deklaruar se është infektuar me covid-19 dhe është karantinuar bashkë me të dashurin e saj.

Zeqiri ka treguar edhe simptomat e koronavirusit, ku këngëtarja ka treguar se zyrtarisht nuk ka nuhatje.

Dafina Zeqiri në rrjetin social ka postuar disa imazhe nga makina e cila shihet me një maskë në fytyrë, pa make up dhe me sy tepër të lodhur, ku mesa duket Covidi e ka munduar goxha.

“U bë një javë. Një tjetër do të ikë. Koha për të bërë disa analiza”, ka shkruar Dafina.