Çmendet Xhemi Shehu dhe i befason të gjithë, bën ndryshimin e papritur…

446

Moderatorja ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj dhe duhet të themi që i shkon shumë.

Xhemi i ka lyer flokët ngjyrë portokalli dhe pamjen e re e ka treguar me postimet e fundit në Instagram. Moderatorja ka marrë komplimenta të shumta dhe duhet thënë se Xhemi ngjan bukur si bjonde, si me flokë portokalli, por edhe brune si dikur.

Kujtojmë që Xhemi është shkëputur aktualisht nga ekrani.