Njihuni me kandidatet e PSD Shkodër (FOTO)

Pak dite më parë partia Socialdemokrate me kryetar Tom Doshin ka prezantuar kandidatet e saj për deputet për qarkun e Shkodrës.

Në ketë artikull shkoder.info ju fton te njiheni me 11 kandidatet për deputete.
Fotot ne brendësi te këtij artikulli janë marre nga faqja zyrtare e PSD.

KA PERFUNDUAR STUDIMET E LARTA PRANË UNIVERSITETIT “LUIGJ GURAKUQI” PËR GJUHË LETËRSI DHE STUDIMET PASUNIVERSITARE NË FAKULTETIN E TIRANËS
OFICER & JURIST

JURISTE

KA KRYER STUDIMET E LARTA PËR FINANCE

KA MBARUAR STUDIMET PËR PSIKOLOGJI, AKTUALISHT PUNON NË SEKTORIN BANKAR

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar në programin Artkand me Jetona Koçibellin rrëfeu më shumë për Tom Kukën, identitetin e tij...

Receta/ Ja si të gatuani përshesh me gjel deti

Përbërësit për kulaçin: 1 kg miell 1 qepë 200 g gjalpë 50 ml vaj ulliri 1 lugë çaji sodë buke kripë ujë nenexhik piper i zi   Përbërësit për përsheshin: gjel deti rreth 3-4 kg lëngu...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...