HYRJELAJMESHOWBIZMandi Nishtulla parashikon fituesin e zgjedhjeve të 25 prillit: “Nëse nuk fiton...

Mandi Nishtulla parashikon fituesin e zgjedhjeve të 25 prillit: “Nëse nuk fiton do të iki nga Shqipëria, le të më marrë gjermani…”

Mbrëmjen e djeshme ka qenë dora vetë legjenda e muzikës tallava, Mandi Nishtulla, i ftuar në emisionin “Expuls”.

Duke qenë se jemi në prag fushate as Mandit nuk mund t’i shpëtonte një parashikim të vogël për zgjedhjet e 25 Prill.

Këngëtari tha se këto zgjedhje sipas tij do ti fitojë Lulzim Basha dhe nëse kjo gjë nuk ndodh ai do të largohet nga Shqipëria.

“Këtë rradhë do ta marrë Lulzim Basha e them me gjithë shpirt. Nëse nuk fiton Lulzim Basha e them publikisht që do ta le Shqipërinë do të iki jashtë shtetit. Le të më marrë ose gjerman

TE TJERA

spot_img