Ja si dukej Bora Zemani 10 vite më parë, nuk do e njihni (video)

298

Nuk do e njihni, si dukej Bora Zemani 10 vite më parë

Bora Zemani është një nga moderatoret më të komentuara në ekranin shqiptar.

Aktualisht, ajo moderon emisionin më të ndjekur dhe me një audiencë të lartë atë të “Për’puthen”.

Por, a e dini që më herë Bora Zemani ka qenë edhe prezantuese e motit. Nga pamjet që po qarkullojnë ajo mezi njihet.

Sot ajo shfaqet brune, kur prezantonte motin ka qenë bjonde, me flokë të bardha.

Në një video të publikuar në media, Zemani mezi njihet. Aty shihet me flokë të bardha.

Video është e vitit 2011.