Rudina Magjistari tregon romanticitetin e saj: “10 vite bashkë, të dua pafund!” (foto)

Moderatoja e njohur Rudina Magjistari feston 10 vjetorin e lidhjes së saj të dashurisë me bashkëshortin.

Si rrallë herë ajo ka postuar një foto shumë romantike krah bashkëshortit të saj ku I shpreh dhe dashurinë: “të dua pafund…”

10 vite bashke, 10 vite te mrekullueshme dashurie e bekimesh! Gezuar pervjetorin jeta ime, bashkeshorti me mbeshtetes, babai model e shoku me i mire. Je shkembi im e mbeshtetja me e sigurt. Pergjithmone! Te dua pafund, i shtrenjti im!

 

TE TJERA

spot_img