Kandidatja e Rilindjes: Do bëj një beb pas fushatës! Erion Veliaj: U ça lajmi, do i them dhe unë gruas

Erion Veliaj ka qenë sot në një takim me disa kandidatë për deputetë në Tiranë. Gjatë takimit, kandidatja për deputete në radhët Rilindjes, Ermonela Felaj, ka zbuluar se menjëherë pas fushatës, do të nisë nga puna për të pasur fëmijën e saj të dytë.

Pas kësaj deklarate Veliaj është emocionuar pa masë dhe ka shtuar se meqë dëgjoi një lajm kështu do i thotë edhe ai gruas.

Felaj: Se kam shumë të madhe familjen Erjon, kam vetëm një vajzë, Herën, e cila kërkon që të ketë një motër ose një vëlla, dhe i jam në borxh. Nuk është një gjë që kam hequr dorë, shpresoj që fushata të shkojë mbarë, PS të marrë mandatin e tretë, skuadra jonë të jetë një skuadër fituese, dhe pastaj të kemi të gjithë kohën, që ju të ktheheni te familja si baballarë, dhe unë të shoh për një beb tjetër, të rifilloj nga e para.

Veliaj: U ça superlajmi, do ia them dhe gruas sime këtë, që të inkurajohet edhe ajo për të dytin.

TE TJERA

spot_img