Fitoi rreth 2 milionë euro në moshën 16-vjeç/ Sot vuan për bukën e gojës

239

Fituesja më e re e lotarisë në Britaninë e Madhe, në ditët e sotme është me xhepat bosh. Plot 18 vite pasi fitoi më shumë se 2 milionë euro, kur ishte në moshën 16 vjeçare, medalja është kthyer në anën tjetër.

Callie Rogers, sot 33-vjeçare dhe nënë e 4 fëmijëve, i shpenzoi paratë me 3 operacione plastike për rritjen e gjoksit, festa të çmendura ku konsumohej drogë dhe 400 000 euro i shpenzoi me veshje nga më të shtrenjtat.

Po ashtu, më shumë se 500 000 euro ajo ia dhuroi familjarëve dhe miqve të saj.

Lexo edhe:   ‘Nuk më dua t’ja dijë çfarë thonë’, dy kushërinjtë e parë martohen dhe largohen përgjithmonë nga të afërmit e tyre!