Zonja ka dy fjalë për ambasadoren Kim: Doshi është “Nëna Tereza” e Shkodrës

3444

Një pjesë e madhe e telefonuesve mëngjesin e sotëm në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv kanë kritikuar ambasadoren amerikane Kim për sulmet e saj ndaj Tom Doshit.

- PUBLICITET -

Një zonjë që tha se është votuese e Doshit deklaroi: Tom Doshi nuk ka vrarë njeri, i thanë lotët çdo të varfri, të hap telefonin dhe është “Nënë Tereza” e zonës së Shkodrës. Znj Kim , bën mirë të nxjerë fakte nëse ka , kundër Doshit e jo të japë urdha të pakuptimtë! Çfarë ka bër Tom Doshi që nuk duhet të kandidojë ?

Sepse me sa dimë , Doshi ska qën kurrë kryeministër apo ministër dhe nuk i ka dal asnjiherë emri për korrupsion . Znj Kim , shif Sali Berishën ,Fatmir Mediun , Lulzim Bashën nën pushtetin korruptivë të cilve, janë vrarë njerëz të pafajshëm !

 

- PUBLICITET -