Tom Doshi publikon sloganin e partisë së tij për në zgjedhjet elektorale të 25 prillit

15861

Partia Socialdemokrate ka startuar zyrtarisht fushatën elektorale. Në faqen zyrtare të Tom Doshit në Facebook, kryetar i kësaj force politike në nivel kombëtar, është publikuar tashmë edhe slogani që do të udhëheqë fushatën elektorale të këtij subjekti politik në të gjitha qarqet ku ajo ka kandidatë.

- PUBLICITET -

“NA JEPNI BESIMIN
T’JU KTHEJMË SHPRESËN
Voto nr. 1
#VotoTomDoshi”, shkruhet në postimin e Tom Doshit në faqen e tij zyrtare në Facebook, ku bien në sy ngjyrat e kuqe dhe jeshile të përdorura. Duket se edhe kjo fushatë do të jetë e personalizuar, teksa kërkohet direkt të votohet nr. 1 që është PSD në listën e partive politike të miratuara nga KQZ dhe emri Tom Doshi.

 

- PUBLICITET -