“Imagjino sikur Dash Shehi të linte rakinë, sikur Mona të mos shihte më filxhan”/ Rama poston videon meme

206

Fushata nisi dje dhe tashmë do të shohim akuza dhe kundër-akuza të palëve.

- PUBLICITET -

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka postuar një video meme, me shkrimin “Hapi sytë dhe imagjino”.
“Imagjino sikur Dash Shehi të linte rakinë, sikur Mona të mos shihte më filxhan, sikur Luli të zgjohej nga gjumi”, thuhet në video, me një zë ironizues dhe qesharak.

- PUBLICITET -