Gruaja nuk më lë të takoj fëmijët, pse i thashë pse i ke hedhur shumë kripë gjellës

Në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur” të gazetares Evis Ahmeti u trajtua historia e Fatmir Lalës, 48-vjeçari i di v o rcuar, i cili bëri ap el për të takuar dy fëmijët e m itur, të cilët sipas tij, mbahen pe. ng nga ish-bashkëshortja.

Fatmir Lala: Unë jam njohur me bashkëshorten nëpërmjet shkuesit. Shkuesi ishte një punëtor që punonte te shtëpia ime në ndërtim. Ai duke u familjarizuar me familjen time më pohoi që a dëshiron të të njoh me një vajzë të mirë!

Kështu ndodhi prezantimi midis nesh nëpërmjet familjarëve tanë, u takuam dhe ramë dakord që të njiheshim dhe të krijonim martesë me njëri-tjetrin. Pas martesës erdhën dy fëmijë në jetë që sot janë 13 dhe 5 vjeç. Mirëpo para 5 vitesh martesa jonë nuk funksiononte, ajo nuk më pyeste për asgjë dhe unë krijoja probleme, pasi e pyesja dhe i kërkoja të më jepte shpjegim që pse vepronte kështu.

Pasi kishin filluar proble matikat unë një ditë i thashë që pse i ke hedhur kripë shumë gjellës, ajo shkoi dhe bëri ka llë zim dhe kërkoi urdhër mbr ojtje ndaj meje. Unë u detyrova të qëndroj larg familjes, por erdhi dhe di vorci dhe sot unë ndodhem rrugëve, fle në makinë se ajo më ka dë.buar nga banesa.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...