Videot intime që iu nxjerrin vajzave që punojnë në ekran, shpërthen e revoltuar gazetarja e njohur dhe tregon kush fshihet pas tyre

388

Gazetarja dhe prezantuesja, Genta Hodo e ftuar në emisionin ‘EXPULS’ komentoi videot e se* ksit që iu publikohen vajzave të televizionit.

“Gjëja që më bën shumë përshtypje dhe kjo nuk ka lidhje me mua, janë këto videot e se sit qe iu nxjerrin vajzave, qe punojnë në media. E them jo më kot, është diçka përsëri aktuale fatkeqsisht. Dhe, e them pa pikë frike, sepse të kërkoni nuk gjeni gjë për mua, por për vajzat qe iu ka dalë më vjen shumë inat qe i ndodh ajo gjë. Këto bëhen vetëm nga inatet qe kanë në media me njeri tjetrin. Janë të gatshëm të shkatërrojnë jetën vetëm që të të heqin nga rruga e tyre”- u shpreh ajo.

Video:

Lexo edhe:   Në shesh nisi protesta, si reagoi Edi Rama