Oriola Marashi tejkalon kufijtë e imagjinatës

1822

Bomba e Instagramit, Oriola Marashi ka ndezur rrjetin me format e saj perfekte dhe fotot provokuese.

Pas ditëlindjes, ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet gjysmë e zhveshur duke tejkaluar të gjithë kufijtë e imagjinatës.

Bukuroshja shfaqet me një fustan rrjetë transparent dhe flokët të cilët i mbulojnë pjesët intime.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.