Nga Tirana në Dubai, por kapet mat Kejvina Kthella “çmend” Laçjanin, shfaqet pa rroba nga shtëpia e tij

1144

Të shtunën që lamë pas, në emsionin e humorit, Klanifornia ishte e ftuar një ndër modelet më të bujshme shqiptare, Kejvina Kthella.

Bukuroshja ishte vendour në një skeç si e dashura e “Pablo Escobar” dhe me pas dashurohet me “Laçjanin” personazhin karak teristik të këtij spektakli.

Në një moment Kejvinës i duhet të ndërrohet dhe emisioni nuk i kurseu aspak publikut momentet kur modelja shfaqet totalisht pa rroba dhe çdo gjë duket qartë.

Edhe pse në një orar ku emisioni ndiqet nga çdo pjestar i familjes, format e Kejvinës teksa heq rrobat janë parë me vend të transmetohen.