Mjeku 41-vjeçar hidhet nga kati i tretë i spitalit/ I infektuar me Covid përballej me simptoma të rënda

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Greqinë. Një mjek 41 vjeç është hedhur nga kati i tretë i spitalit.

Mjeku ishte i infektuar me koronavirus dhe ndodhej i shtruar në spitalin Thriasio, ku po përballej me simptoma të rënda të këtij nfeksionit.

Mësohet se 41-vjeçari u hodh nga kati i tretë dhe gjeti vdekjen e menjëhershme, ndërkohë që skena është parë nga të gjithë personat që ndodheshin poshtë spitalit.

Policia ka nisur hetimin dhe ka marrë në pyetje pjesëtarët e stafit të spitalit.

Thumbohet nga gazetarja e njohur Arbana: Ma mori vendin e punës me mik

Dasara Karaiskaj ka bërë së fundmi një deklaratë mjaft të fortë për kolegen e saj, Arbana Osmanin.   Karaiskaj u shpreh se 24 vite më parë...

Horoskopi ditor, e diela e 26 mars 2023 ka rezervuar per ju…

Dashi   Sot Hëna dhe Marsi do iu japin shumë alternativa që ju t’ia dilni mbanë kudo. Do jeni shumë të frymëzuar dhe të bindur në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...