Ministrja e Ramës takon aktoren e humorit dhe tall Kryemadhin: Ti s’ke nevojë për filxhan por…

431

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu është takuar mbrëmjen e djeshme me aktoren e humorit, Delinda Disha, e cila i ka dhënë një këshillë para zgjedhjeve përmes rolit të Lushit.

Ministrja nuk ka ngur uar të postojë edhe një foto në ‘Facebook’, teksa e ka shoqëruar me një frazë me plot humor.

Me Delindën e Klanifornias, aktoren e njohur të humorit, banore e Njësisë9. “Ti ske hiç nevojë me pa filxhan” – më tha Lushi”, ka shkruar Manastirliu.