“Mamin e ndihmoj me punët e shtëpisë dhe me gatimin”, Ingrid Gjoni jep intervistën e parë së bashku me djalin e rritur tashmë

259

Këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni, ishte sot e ftuar në emisionin “E Diell”. Për herë të parë, gjatë intervistës iu bashkua edhe djali i saj, Paridi. Kur e pyetën se kujt i ngjan më shumë, ai tha: “Mamit kur jam me flokë të gjata, e babit me flokë të shkurtër”.

Ai zbuloi se si i ka marrëdhëniet me vajzën e tezes Inis, Coco-Antonel, me të cilën zihet herë pas here. Parid tha se ku ata bëjnë sherre bashkë, Ingriti ju thotë që të mos rrinë bashkë.

Kur e pyetën se çfarë do t’i thoshte mamasë në këto momente, ai i tha: “Të kam jetë”. Paridi tregoi se e ndihmon mamanë në punët e shtëpisë, sidomos në gatim pasi i pëlqen.

Ndërsa Ingriti tha se kur del me grupin e tij të shoqërisë, ajo së bashku me motrat janë në park duke e ruajtur: “Vijnë vajzat e më thonë: A ta marrim te lulishtja tjetër. Ndërkohë ai ju ka thënë më para: ‘Kot shkoni, se nuk më lë.’”

Lexo edhe:   “Jam paragjykuar se jam nga Tropoja”/ Soni Malaj: Më thonin maloke…