Fation Kuqari krah Xhesika Ndojit, çfarë po planifikojnë? Këngëtarja merr vëmendjen me…

226

Ish-konkurenti i emisionit “Për’puthen”, Fation Kuqari pas përplasjeve me konkurentet e tjerë të këtij emisioni, duket se ka lënë çdo gjë pas krahëve,

Së fundmi, është zbuluar miqësia e tij me këngëtaren Xhesika Ndoja, me të cilën po planifikon edhe një biznes.

Ka qenë vetë këngëtarja Xhesika Ndoja e cila ka publikuar foton në Instastoryn e saj dhe më pas e ka ripostuar Fation Kuqari.

“Plane për biznes”, shkruan këngëtarja Xhesika Ndoj në foton ku shfaqet krah për krah me ish-konkurentin e Për’puthen”

Lexo edhe:   “Kam shkop magjik”, Antonela dhe Andi flirtojnë me njëri-tjetrin