E pranoi vetë ajo, zbulohet lidhja e Jasminës me këngëtares së njohur shqiptare (Foto)

372

Jasmina e Perputhen para pak kohesh tregoi se e vogel ka kenduar por ka problem te kendoj ne publik.

- PUBLICITET -

Ajo gjithashtu ka treguar se vjen nga nje familje muzikantesh. Pak me pare ne Instastory ajo ka publikuar nje video te Altin Shires.

Perbri kesaj shkruan: Jasha zio.

Ajo dhe Altin Shira jane kusherinj se bashku dhe kete fakt Jasmina e ka treguar vete.

- PUBLICITET -