Sinan Hoxha dhe Andrra Destani bëhen prindër për herë të dytë! Postojnë foton e parë të të voglit

Andrra ka sjellë në jetë ditën e djeshme djalin e dytë të çiftit. Tashmë Ansi është bërë vëllai i madh në familjen e këngëtarit Hoxha.

Andrra e ndau këtë lajm të gëzueshëm me të gjithë nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instastory.

Në të shihej i vogli i sapoardhur në jetë e krahas imazhit shkruaj: “E gjithë bota është e imja! Faleminderit Zot!

TE TJERA