Presidenti pengohet te shkallët për të disatën herë/ Shikoni si e kalon me humor siuatën

Një situatë aspak e këndshme ka ndodhur së fundmi me presidentin amerikan Joe Biden. Ky i fundit shkaktoi reagime të shumta në rrjet pasi u pengua në shkallët e avionit Air Force One.

Ai është parë të pengohet disa herë duke ngjitur shkallët e avionit.

Pavarësisht incidentit, 78-vjeçari, u ngrit, por përsëri u pengua për herë të dytë dhe pastaj për herë të tretë, ku ra në gjunjë.

Presidenti u ngrit më pas, ngjiti shkallët dhe u kthye të përshëndeste.

Incidente të tilla kanë ngritur shqetësime në lidhje me shëndetin e presidentit amerikan.

 

 

 

TE TJERA

spot_img