Foto/ Mevlani i vë “kryqin” Antonelës dhe Ledianës?

634

Antonela, Mevlani dhe Lediana kanë tërhequr të gjithë vëmendjen e publikut me historinë e tyre të dashurisë në emisionin Përputhen. Treshja kanë krijuar gjithnjë debate të forta në emision për shkak të takimeve dhe mosvendojsen e Mevlanit mes dy vajzave.

Pak ditë më parë, Antonela vendosi të tërhiqej nga trekëndëshi i dashurisë, duke i lënë rrugën e lirë Ledianës dhe Mevlanit për të dalë çift nga emisioni. Por gjërat janë ndërlikuar më shumë seç duhet. Lediana duket se nuk i beson aspak Mevlanit dhe Antonelës.

Ditën e djeshme i revoltuar nga reagimet e të dyja vajzave Mevlani u shpreh: “ Vetëm se do gjykohem prapë nga njerëzit se të betohem momentalisht du ta lë studion e mos t’iua shoh më surratin”, u shpreh ai. Pas deklaratës ai ka publikuar një foto në rrjetet sociale , ku ka vizatuar dy zemra me “X” brenda. Komentet kanë qenë të shumta dhe ndjekësit shkruajnë se Mevlani ju ka vënë kryqin të dyja vajzave.