Shtatzënë për herë të dytë? Xhensila Myrtezaj publikon videon dhe…

280

Disa ditë më parë këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka komentuar tek një foto e blogeres Vjosa Muriqi e cila shihej me barkun e rrumbullakosur. Këngëtarja i shkruan “urime zemër” dhe blogeria ia kthen “urime edhe ty”.

- PUBLICITET -

Nga ky koment filloi të aludohej se Xhensila është në një pritje të ëmbël dhe do bëhej nënë për herë të dytë.

Këtyre thashethemeve këngëtarja i është përgjigjur me një video nga palestra e cila shihet në super formë dhe shumë elegante.

Me këtë video këngëtarja ka mohuar të gjitha aludimet që janë ngritur në mediat sociale këto ditë. /tvklan.al

- PUBLICITET -