Pasi doli nga emisioni, Ana Lleshi pushohet edhe nga puna! Çfarë ndodhi?

960

Ana Lleshi ish-konkurrentja e “Përputhen” është pushuar nga puna.

- PUBLICITET -

Që prej largimit të saj nga ky emision, ajo është komentuar shumë në median online.

E megjithatë ajo u rikthye në rolin e opinionistes së këtij formati gjatë “Për’puthen Prime” dhe si pjesë e stafit të emisionit.

Por ,sipas “News31” Ana është pushuar nga puna për arsye që ende nuk dihen.

Ana ka qenë një ndër konkurrentet e para të “Për’puthen”, por që produksioni u detyrua ta largonte atë nga programi pasi kishte thyer rregullat së bashku me Arjonin.

Ishte ky i fundit që publikoi fotot e tyre në shtrat, të cilat bënë “xhiron e rrjetit”.

- PUBLICITET -