HYRJELAJMEKULTURËISHTE 21 DITE NE KOMA, FREDERIK NDOCI URON BUJAR QAMILIN

ISHTE 21 DITE NE KOMA, FREDERIK NDOCI URON BUJAR QAMILIN

Vetem pak dite me pare kengetari i njohur shkodran “Mjeshtri i madh” Bujar Qamili konfirmoi se ka qene i infektuar me koronavirus dhe se gjendja e tij ka qene teper kritike duke qene per rreth 21 dite ne koma.

Te shumta kane qene urimet sensibilizuese ne mbeshtetje te kengetarit dhe sherimin e tij.

Por nje nga keto urime ka qene teper i vecante pasi ka qene nje tjeter perle e muzikes shkodrane qe i ka percjelle uriminn e tij per Bujarin.

Frederik Ndoci shkruan duke i uruar shenndet dhe si cdo here “Rriku” di te jete teper i drejteperdrejte dhe pikant. Ja cfare shkruan ai..

Mik i dashtun
Te Uroj jet shendet e gjithshka te mir qe meriton.
Bujar Qamili te perqafoj ne emen te tan dashamiresve te artit te vertet. Dhe te perqafoj edhe nje her per kunj te inatçoreve te madheshtis se artit shkodran.

TE TJERA

spot_img