“A mund ti besohet këtij?” Paloka nxjerr videon e Ramës që po bën xhiron e rrjetit: Gjykojeni vetë

983

Sot kryeministri Edi Rama ka prezantuar programin e Partisë Socialiste për ujin dhe energjinë elektrike në mandatin e ardhshëm.

Menjëherë pas kësaj, ka reaguar dhe ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka.

Ky i fundit publikon një video ku sipas tij kreu i qeverisë ka 8 vite që premton të njëjtën gjë: Ujë të pijshëm 24 orë.

“Ne 2013 premtoi te njejten gje : “Uje 24 ore ne dite” Ato qe nuk i beri ne tete vite, premton se do i bej “mandatin e trete”!!! Deshtak dhe i pafytyre! Gjykoni vete a mund ti besohet ketij????” shkruan Paloka.