“A mund ti besohet këtij?” Paloka nxjerr videon e Ramës që po bën xhiron e rrjetit: Gjykojeni vetë

Sot kryeministri Edi Rama ka prezantuar programin e Partisë Socialiste për ujin dhe energjinë elektrike në mandatin e ardhshëm.

Menjëherë pas kësaj, ka reaguar dhe ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka.

Ky i fundit publikon një video ku sipas tij kreu i qeverisë ka 8 vite që premton të njëjtën gjë: Ujë të pijshëm 24 orë.

“Ne 2013 premtoi te njejten gje : “Uje 24 ore ne dite” Ato qe nuk i beri ne tete vite, premton se do i bej “mandatin e trete”!!! Deshtak dhe i pafytyre! Gjykoni vete a mund ti besohet ketij????” shkruan Paloka.

I vdes gruaja 8-muajshe shtatzënë në një aksident të rëndë, djali akuzon babain: Ti ia more jeten, kujtove

Aks identi i rëndë që ka ndodhur në 21 Gusht të vitit të kaluar në aksin Levan-Fier ka përfshirë 3 automjete.   Si pasojë ka mbetur...

Aksident i rëndë në Itali, çifti shqiptar në gjendje kritike për jetën

Një tjetër aksident i rëndë ku përfshihen shqiptarë kë ndodhur në Itali.   Një çift shqiptarësh ndodhen në gjendje kritike pas një aksidenti të frikshëm të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...