E pabesueshme/ Publikohen mesazhet e Ledianës me të dashurin në burg: Duro zemër, është lojë!

1258

Para pak kohesh u perfol se Lediana ishte në një lidhje me një përson që ndodhej në burg jashtë Shqipërisë.

- PUBLICITET -

Asokohe Lediana e përgënjeshtroi një lajm të tillë dhe tha se ishte beqare.

Mirëpo, së fundmi, në rrjete sociale po qarkullon një bisedë, për të cilën thuhet se është e Ledianës me të dashurin e saj.

Në mesazh lexohet që Lediana i kërkon atij të durojë edhe pak derisa të sigurojnë disa të ardhura.

”Të lutem me jep pak kohë dashuri, vetëm deri të marr dhe pak para e jetojmë të lumtur. Zemra ime përgjithmonë Ledjana yte”- shkruan ajo teksa personi tjetër i thotë:

”Jo të them sa më parë më nxirr nga këtu se dua të jem me ty, se më duket që me të vërtetë don Mevlanin tani”.

”Cfarë thua o zemër? Duro të lutem të gjitha janë lojë në Përputhen. Se shef dot që të gjithë më shohin që vetëm shtirem se s’me dalin lot për Mevlanin o drita ime”.-shkruan ajo.

”S’më intereson moj, ik nga Përputhen tani ke pare sa për të më nxjerrë nga kjo birë dhe sa për të jetuar të dy ke punën ti që të jetojmë. Tani je bërë e njohur”.- shkruan bashkëbiseduesi.

- PUBLICITET -