Berisha jep përgjigje… A mund të ketë koalicion Rama-Basha pas 25 Prillit?

192

Ish-Kryeministri Sali Berisha është pyetur mbi shanset që ka kryeministri Edi Rama për të bërë një koalicion me PD.

- PUBLICITET -

Berisha thotë se nuk ka asnjë shans Edi Rama të bëjë koalicion me PD.

“PD do i fitojë këto zgjedhje. Edi Rama nga Kamza në Vermosh dhe nga Tirana në Konispol nuk merr asnjë votë nga patriotët shqiptarë”, tha Berisha.

- PUBLICITET -