“Të zuna bab”, Stresi “kap mat” të atin dhe publikon …

171

Reperi i njohur, Stresi ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të afërt me prindërit e tij. Ai madje i ka dedikuar edhe një këngë nënës.

- PUBLICITET -

Ndërsa, së fundmi Stresi ka publikuar një bisedë me të atin duke zbuluar se ai ka gjetur një mënyrë për ta ndjekur në Instagram dhe për të parë çdo gjë që publikon i biri, por reperi e ka zënë mat.

“A ti je a? Hahaha të zuna bab. Të kam kërku në Instagram se e kam dit që je duke më ndjek”, i ka shkruar Stresi të atit në mesazh.

Ndërkohë i ati e ka pranuar që e ndjek fshehurazi duke shprehur se ka dëshirë të shikojë se çfarë publikon i biri.

“Kur e kap prindin duke të ndjek fshehurazi në Instagram”, ka shkruar reperi në postim.

- PUBLICITET -