“Rama ik” Shkodranët mbushin rrugët, i dalin para Bashës me flamuj dhe thirrje kundër kryeministrit (VIDEO)

214

Mesditën e sotme qytetarët shkodranë e kanë pritur kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha me flamuj dhe thirrje “Rama ik”.

Turma e rrethoi liderin opozitar dhe të gjithë bashkë ngritën dy gishtat lart.

Kujtojmë që Basha është pritur në të njëjtën mënyrë dhe në disa qytete të tjera të vendit.

Njëra prej tyre është pritja madhështore që iu bë në Kavajë, Elbasan por edhe Lezhë.

https://fb.watch/4gsfr5WwO_/