Basha ne Shkoder, simpatizante te shumte mbushin sheshin

888

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ndodhet sot në Shkodër, ku është pritur nga një turmë me dhjetëra qytetarë. Duke fishkëllyer e duke brohoritur, qytetarët me flamujt e PD-së në duar e duke fishkëllyer kanë pritur dhe përshëndetur kryedemokratin.

- PUBLICITET -

Ata shihet që kanë dalë me makinat e tyre në shesh, teksa dëgjohet të bërtasin e ngrenë dy gishtat lart.

Ne takimet e tija me qytetaret Shkodran kryedemokrati Lulzim Basha ka takuar edhe aktorin e mirenjohur shkodran Zef Deda.

 

- PUBLICITET -