Altin Basha ndan Salsano Rrapin nga bashkeshortja?

275

Mbremjen e dielës Portokalli ka filluar sezonin e ri me shume ndryshime. Ky eshte sezoni i dyte qe nuk behet nga regjisori Altin Basha dhe moderatore ne vend te Xhemi Shehut dhe Eneda Tarifes eshte Fioralba Ponari.

- PUBLICITET -

Nderkohe qe Salsano Rrapi vazhdon te jete nder te paktet persona qe i kane qendruar besnike spektaklit te humorit. Por duket se regjisori Altin Basha ka ndare Salsanon nga bashkeshortja.

Mbremjen e sotme ne Abc news Basha ka filluar emisionin e ri te humorit ku ne kastin e aktoreve eshte edhe bashkeshortja e Salsano Rrapit Erjona Kakeli.

Ajo nuk ka qene pjese e Portokallise por ka pranuar ftesen e Kosheres.

- PUBLICITET -