VIDEO/ Monika bëhet blogere, i bashkohet Olti Currit për një video në Tik Tok

428

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, ka vendosur të bëjë një sfidë në aplikacionin “Tik Tok”.

- PUBLICITET -

Ajo është bërë bashkë me blogerin Olti Curri dhe të dy ‘kërcejnë’, dhe imitojnë lëvizjet e një turku që është bërë i famshëm në rrjetet sociale pikërisht për këtë gjë, Osmani.

Videon e ka publikuar vetë Olti Curri në profilin e tij në Tik Tok.

“Osmon Style me qetësi dhe dashuri. Monika Kryemadhi,”- shkruan Curri krah fotos.

Duhen argetuar njerezia ne keto kohe pandemia, dhe kryetarja e LSI e ka gjetur menyren si t’ju vije ne ndihme familjeve te varfra dhe atyre te rinjve qe duan te largohen nga Shqiperia!

- PUBLICITET -