Kejvina Kthella pozon me fustan nusërie në kalanë e Rozafës (Fotot)

374

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella ka pozuar me fustan nusërie së fundmi.

- PUBLICITET -

Përmes paraqitjeve të shumta në rrjete sociale dhe ekrane televizive, ka arritur që të bëhet edhe më e popullarizuar.
Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografik të ri, teksa është parë e veshur me fustanin e nusërisë.
Modelja dukej mahnitëse me fustan ndërsa mbi kokë mbante edhe një kurorë me shkëlqim.

- PUBLICITET -