Vazhdon të sfidojë hapur policinë nga arratia, Fjolla takon aktorin e njohur në Dubai (foto)

Fjolla Morina vazhdon të udhëtojë edhe pse është në arrati.

Madje ajo e ka sfiduar tashmë shtetin disa herë, pasi nuk i kursen as postimet në rrjetet sociale.

 

Këngëtarja ka udhëtuar së fundmi së bashku me partnerin e saj, Fisnik Syla, drejt një destinacioni mjaft të shtrenjtë, Dubai.

Ajo nuk ka ngurruar që me ndjekësit e saj të postojë foto e video nga këto pushime luksoze. Madje së fundmi ka postuar në “Instastory” një foto ku tregon se është takuar me yllin e “Hollywood”-it, Steven Seagal.

“Nga je? Nga Shqipëria”, shkruan Fjolla sipër njërës foto ku shfaqet me aktorin e famshëm dhe me partnerin e saj.

 

Fjolla Morina u arrestua në 18 shtator në pikën kufitare të Morinës, pasi u kap me dy armë me vete, së bashku me Fisnikun.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...