Shumë pak ditë na ndajnë nga zgjedhjet! Surprizon Saimir Tahiri, nxjerr VIDEON e rëndësishme

561

Ish-ministri Saimir Tahiri ka uruar qytetarët për këtë festë të Ditës së Verës. Ai ka kujtuar me anë të një videoje, kohën kur drejtonte Ministrinë e Brendshme. Tahiri shkruan se sot 4 vjet më parë, ka mbyllur detyrën si ministër. Në video Tahiri tregon gjithë ndryshimin që ndodhi në Polici në atë periudhë.

- PUBLICITET -

“Sot 4 vjet me pare, mbylla detyren time si Minister i Brendshem. Eksperienca e jetes, me shume dashuri e pasion, dhe plot arritem.

Faleminderit me shpirt djemve e vajzave qe punuan krah meje ne Ministrine e Brendshme dhe Policine e Shtetit.

Faleminderit ty qe besove! Faleminderit dhe ty qe kritikove. Na bene te gjitha mire

Gezuar diten e veres”, shkruan Saimir Tahiri.

- PUBLICITET -