Nuk përmbahet Dashamir Shehi: Më pëlqejnë qendrat e masazheve por nuk iki dot se më njohin…

Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi është pyetur nga Albano Bogdo nëse ka shkuar ndonjëherë në qendrat e masazheve.

Shehi e ka mohuar një gjë të tillë, por ka shtuar se do të shkonte nëse nuk do të ishte i njohur.

Albano Bogdo: Keni qenë ndonjëherë në këto qëndrat estetike, spa, që të bëjnë masazh e kështu gjërash?

Dashamir Shehi: Jo me thënë të drejtën. Nuk kam qenë se jam shumë i njohur, nuk kam ku të fshihem, por për të qenë i ndershëm dhe i sinqertë, do kisha shkuar me qejf.

Albano Bogdo: Politikani më i ndershëm në Shqipëri që nuk gënjen, nuk kam parë ndonjëherë kështu.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...