HYRJELAJMEPOLITIKË“Ndahu nga Likja e Saliu” Rama ultimatum Bashës: Bëhu pak burrë, se...

“Ndahu nga Likja e Saliu” Rama ultimatum Bashës: Bëhu pak burrë, se lider s’je dot

Pas incidentit të ndodhur sot në Elbasan, ku simpatizantë të PD dhe PS u përplasën me njëri-tjetrin, ka reaguar sërish kryeministri Edi Rama.

 

Ai i bën thirrje liderit opozitar Lulzim Basha duke e cilësuar si një manekin qesharak të pengmarrësve të tij.

 

“Lulzim je bërë një manekin qesharak i pengmarrësve të tu dhe pasi shkon në festën e popullit të Elbasanit me flamuj partie e me një turmë ulëritësash, flet përçart për banda e për kriminelë! Ndahu nga Likja e Saliu, këpute zinxhirin e Monikës, se lider s’je dot po bëhu pak burrë!”, shkruan Rama.

TE TJERA

spot_img