“Duke pritur mrekullinë” Prindër për herë të parë? Turi dhe Orinda japin lajmin fantastik

111

Çifti shumë i dashur për publikun Turjan Hysko dhe Orinda Huta kanë ndarë me ndjekësit një lajm fantastik.

- PUBLICITET -

 

Shumë shpejt ata do të bëhen prindër për herë të parë.

 

I pari që konfirmoi lajmin e pritjes së ëmbël ishte Turi, që publikoi një fotografi me nënshkrimin: “Pranvera nuk vjen me një lule, vjen me një beb. Katërshja fantastike”.

 

Orinda, Turi dhe qenushi i tyre shfaqen në një shkrepje ku për herë të parë po shohim tamam edhe barkun e rrumbullakosur të moderatores së njohur.

 

Me pas ka qenë vetë Orinda që ka postar një tjetër foto, ku çifti shfaqej i lumtur dhe i qeshur. “Duke pritur mrekulline qe Zoti zgjodhi te na bekoje…-shkruan ajo.

- PUBLICITET -