Burri lë nam në mes të emisionit se nuk ia di emrin gruas së tij, Ardit Gjebrea e vë në siklet

Pjesë e rubrikës “Gjysma ime” tek E Diela Shqiptare ka qenë psikologia e njohur Denata Toçe dhe bashkëshorti i tij Arben Skënderi, i cili është një artist i mirënjohur në Shqipëri.Ardit Gjebrea niset drejt Turqisë pas infektimit nga COVID-19? Reagon vet moderatori dhe tregon si është gjendja e tij shëndetësore (FOTO) – Gossip

Ata gjatë intervistës kanë folur për pjesëmarrjen në politikë, po ashtu edhe për jetën private. Moderatori Ardit Gjebrea zbuloi një se kret të Arbeni, që ai i thërret bashkëshortes Denada dhe jo Denata. Arbeni shpjegon arsyen pse nuk i pëlqen t’i thërrasë asaj me emrin që ka.

Ardit Gjebrea: Denata, gjen diçka që nuk shkon tek tabelat e Arbenit?

Denata Toçe: Emri është me d.

Ardit Gjebrea: Ti si e ke emrin.

Denata Toçe: Denata me t.

Ardit Gjebrea: Ne e kemi bërë të qëllimshëm sepse Beni do na sqarojë pse të thërret Denada, ka një jetë që e dëgjoj që të thërret Denada dhe burrë që nuk i di emrin gruas, vetëm ty të kam parë.

Rritet çmimi i energjisë elektrike, ja sa do duhet të paguani tani

Bordi i Zyrës së Rregullatorit për Energji në Kosovë ka miratuar sot tarifat e reja të energjisë elektrike, që do të jenë 15 përqind...

Olta kapet keq me Nitën: Më voto për lider grupi ose të nxjerr si…

Votimet për lider brenda “Big Brother VIP” duket se kanë nxitur debate dhe dinamika të shumta.   Olta dhe Luizi kanë shprehur hapur dëshirën për këtë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...