HYRJELAJMESHOWBIZBora Zemani sapo bëri një paralajmërim të papritur: Nuk e di se...

Bora Zemani sapo bëri një paralajmërim të papritur: Nuk e di se ç’do ndodhë

Moderatorja Bora Zemani ka qenë së fundmi e ftuar në “Top Albania Radio” me Eno Popin. Mirëpo, Bora e ka mohuar se ka një skenar në program, ashtu siç ka bërë më parë dhe autorja e programit, Olsa Muhameti.

“Aty nuk dihet se çfarë ndodh. Unë kam shpesh një skaletë me pikat që do flasim gjatë programit dhe ajo skaletë rrë zohet. Janë diskutimet që bëhen aty”, tha ajo.

TE TJERA

spot_img