Nuk ndalet Artan Hoxha zbulon çfarë ndodh në “Opinion”: “Blendi ka një gjë të fiksuar”

660

ftuar tek emisioni i Olsi Bylykut, gazetari i mirënjohur Artan Hoxha ka bërë edhe një herë atë cfarë bën ai më mirë. Ka folur në mënyrë të drejtpërdrejtë.

- PUBLICITET -

Olsi e ka pyetur se çfarë i bën Blendi Fevziu që rrëfehen dhe ai ka treguar se në fakt është më mirë të punosh 6 muaj tek Blendi sesa në televizione të tjera siç mund të jetë “Neës 24”.

“Problemi i Blendit është që nuk të lë të rrëfehesh deri në fund. Emisioni i Blendit është më i ndjekuri. Unë e krahasoja me informacionet që nxirrja në studio të tjera dhe kur e thoja aty kishte një impakt shumë të madh. Më mirë të punosh një ditë aty se 6 muaj tek Neës 24. Blendi ka një gjë të fiksuar. Ngatërron edhe kur ka të bëjë me një ngjarje kriminale edhe kur ka të bëjë me shoëbizin dhe kur ka të bëjë me politikën. Pra ti nuk mund të kërkosh të njëjtin informacion. Pra ai thotë “ritëm, ritëm”. Zotëri, ti tek shoëbizi po përmend emra artisësh, unë kam emra “skulptorësh”, janë një rang më lart”. tha a

- PUBLICITET -